Lepsza skuteczność dała 3 punkty!

LKS Bobrek wygrał z Solavią Grojec 4:0.
W 24. minucie z prawego skrzydła do środka zagrał Wierzbic. Dobre podanie grającego członka sztabu szkoleniowego wykorzystał R. Dziędziel. Zawodnik LKS Bobrek strzelił gola strzałem głową. W 55. minucie rzut rożny wykonywał Michał Barciak. Piłka wpadła pod nogi jego starszego brata, który uderzeniem z pięciu metrów podwyższył prowadzenie gospodarzy.W 61. minucie Wierzbic otrzymał futbolówkę od Żyły po jego przekątnym podaniu i znalazł sposób na bramkarza Solavii w sytuacji jeden na jeden. W 73. minucie wynik na 4:0 ustalił Jarosz.

– Do 20. minuty mecz był wyrównany. Później my osiągnęliśmy przewagę – powiedział Dariusz Łukaszka, trener LKS Bobrek.

– Wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych. To my prowadziliśmy grę i graliśmy dobrze. Byliśmy jednak bardzo nieskuteczni. Nie mam pretensji do swoich zawodników. Chcieli dziś grać, starali się tak, jak tylko mogli i pokazali charakter. Teraz przygotowujemy się do bardzo ważnego meczu z Orłem Witkowice. Jesteśmy niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Co z tego, że wielu kibiców nas chwali za postawę, skoro zdobywamy mało punktów – powiedział Mateusz Mazur, grający trener Solavii Grojec.

Niedziela 30 października LKS Bobrek – Solavia Grojec 4:0 (1:0)
Bramki:1:0 R. Dziędziel (24.), 2:0 Michał Barciak (55.), 3:0 Wierzbic (61.), 4:0 Jarosz (73.)

Składy:
LKS Bobrek:Cygan, Samuś (80. Rudnicki), Tomasik, Matlak, Byrski (52. K. Chylaszek), Wierzbic, Michał Barciak, R. Dziędziel (60. Nowotarski), Żyła (70. Pater), Jarosz, Marcin Barciak. Trenerzy: Dariusz Łukaszka i Paweł Wierzbic.

Solavia Grojec:Foryś, K. Noworyta, Wiktoruk, Chowaniec, Szyma, Śliwka (55. Mazur), Mroczek, Krężel, Pietraszewski (75. G. Smolarek), Krzemień, Witek (80. Borowczyk). Trener: Mateusz Mazur.

ŹRÓDŁO:http://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/lks-bobrek-byl-skuteczniejszy/