Autor:

Kinga Januszyk

Utworzono:

26.08.2015

Po niedzielnym spotkaniu drużyny dzielą się punktami. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Bramki dla Niwy zdobyli Adam Żmuda oraz Piotr Klimczyński.

W spotkaniu inaugurującym sezon ligi okręgowej nasz zespół wybrał się do Beniaminka z Bobrka.Od początku meczu nasi zawodnicy płynniej rozgrywali piłkę oraz byli w dłuższym jej posiadaniu, natomiast gospodarzedługimipodaniami groźnie kontrolowali. W 31 minucie wydawałby się w niegroźnej sytuacji nasz kapitan,sfaulował napastnika z Bobrka i sędzia podyktował rzut karny, któregona gola zamienił Janik.

Parę minut później doszło do kuriozalnejsytuacji, rzut wolny z okolic szesnastki wykonywał Piskorek, po strzale którego piłka znalazła drogędo siatki, ale sędzia tego spotkania w wiadomy tylko dla siebie powód nie uznał gola dopatrując sięfaulu napastnika naszej drużyny Adama Żmudy, którego ukarał żółtąkartką, arzut wolny powtórzył. Natomiast Piskorka za protesty usunął z boiska. W 45 minucie rzut rożny dla gospodarzy zamienił na bramkę Łukaszka i prowadzili jużoni 2:0.
Na druga połowę wyszedł odmieniony zespół Niwy, który grając w osłabieniu wyraźnie przeważał spychając przeciwnika do głębokiej defensywy. W 75 minucie spotkania po wrzutce Stawowczyka z prawej strony boiska bramkarz gospodarzy nie trafiając w piłkę powalił w polu karnym Swarzyńskiego i arbiter tego spotkania podyktował rzut karny dla naszej drużyny,którego na gola zamienił Adam Żmuda.

Zawodnicy Niwy dalej napierali na bramkę rywala i w samej końcówce po akcji Brańki lewą stroną boiska i dograniu w pole karneKlimczyński mając obrońce na plecach końcem buta zdobył wyrównującąbramkę.
Mecz zakończył się wynikiem 2:2 po dobrym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny.

LKS Bobrek - Niwa Nowa Wieś 2:2 (2:0)
1:0 - Przemysław Janik 34'
2:0 - Dariusz Łukaszka 45'
2:1 - Adam Żmuda 68' (k)
2:2 - Piotr Klimczyński 87'

LKS Bobrek: Korzec - Łukaszka, Tomasik, Nowotarski, Samuś (64. Dziędziel) - Jarosz (68. Kleczkowski), Michał Barciak, R. Dziędziel (Hendzlik), Wierzbic, Chylaszek, Janik.

Niwa: Damian Pałamarczuk - Bartosz Michałek, Lucjan Stawowczyk, Wojciech Góral, Bartłoiej Zwaryczuk (66' Paweł Brańka) - Mariusz Piskorek, Przemysław Oczkowski (83' Piotr Zacny), Bogdan Swarzyński - Kacper Górkiewicz (55' Przemysław Tlałka), Adam Żmuda, Piotr Klimczyński.

Czerwona kartka: Mariusz Piskorek (40').